Michaela Dolinová: Velké trápení s poprsím

Choulostivé tajemství prozradila Michaela Dolinová. Ač má i ve svém věku postavičku jako lusk, jedna věc ji trápí. Přála by si podstatně větší poprsí. Vlastně to v jejím případě není tak pubertální nápad, jak by se mohlo na první pohled zdát.

Moderátorka a rosnička je totiž zároveň i zpěvačkou, a když účinkovala v Hudebním divadle v Karlíně, častokrát přemýšlela o tom, že by mohutná ňadra nutně potřebovala do šatů. „Mnohokrát jsem dostala do kostýmu vycpávky a různé věci a měla strach, aby mi to na jevišti někde nevyklouzlo nebo neviselo,“ vzpomíná.

Také vás může zajímat ...

Představa, že se diváci budou válet smíchy, až postřehnou, jak operetní divě lezou z výstřihu vycpávky, byla silně traumatizující a pronásledovala ji i ve snech. Michaelina hrůza z operativního zvětšení poprsí byla však příliš velká.

„Rozhodla jsem se, že raději ne,“ konstatuje sympatická tmavovláska. „Mám hezké manželství i bez implantátů, takže jsem došla k závěru, že do toho nikdy nepůjdu.“ Zajímavé je, že z operace víček strach necítila. Podstoupila ji a nemůže si ji vynachválit. „Pokud máte spadlá víčka, vřele doporučuji,“ říká spokojeně.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama