Michaela Kuklová: Na vedlejší koleji

Stará se v první řadě o syna, sebe odsunula na vedlejší kolej. „Princezna Jasněnka“ Michaela Kuklová (49) poskytuje maximální péči milovanému Románkovi (9).

Prohlásila, že nemá čas randit. Má hodně práce, ale hlavně syna, který ji potřebuje. Chce být co nejvíc s ním. Ale ukázalo se, že tak trochu rezignovala i na svůj vzhled. Zrovna ona, představitelka jedné z nejslavnějších filmových princezen, nemá žádné tipy a triky, jak se učinit co nejkrásnější.

Také vás může zajímat ...

Na vlasy používá ty nejobyčejnější šampony a kondicionéry. Obličej si umyje vodou a mýdlem a pak se odlíčí odličovacími tampony. Pleťové masky téměř nepoužívá. Je chvályhodné, že je u ní dítě na prvním místě, ale na sebe by též neměla zapomínat.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...