Michaela Kuklová: Princezny už nehraje

Čas je neúprosný, na druhou stranu ovšem spravedlivý. Právě on je viníkem toho, že Michaela Kuklová, která se nejvíce proslavila hlavní rolí ve filmové pohádce Zdeňka Trošky (65) O princezně Jasněnce a létajícím ševci, už princezny nehraje.

„Je velký rozdíl, když hrajete princeznu ve dvaceti a královnu v padesáti,“ konstatuje půvabná tmavovláska. „V hlavě už to máte jinak srovnané a popravdě, už bych neměnila. Jen to tělo bych potřebovala mladší, aby mě tak nebolelo,“ říká bývalá princezna, která bude hrát královnu v připravovaném muzikálu Královna Kapeska.

Také vás může zajímat ...

Nabídku přijala prý hlavně kvůli malému synovi, který tak dostane možnost chodit se na mámu dívat do divadla. Podle toho, co tvrdí Michaela, její Románek (10) po herectví nijak netouží. „Hrát nechce, to je dobře.

Doufám, že si jako muž vybere nějaké jistější povolání,“ dává stále velmi krásná představitelka Jasněnky najevo, že i ji nejisté povolání herce a nervy drásající čekání na telefon děsí a že ji to stálo spoustu duševních sil.

Není divu, že si nepřeje, aby syn prožíval totéž. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama