Michaela Kuklová: Zapomíná sobecky na své nejbližší?

Je její lhostejnost pro výchovu syna vážně vhodná?

Její maminka je na rozdíl od ní velmi opatrná a celý život se poddávala úzkostem, a proto se herečka Michaela Kuklová (50) rozhodla, že ona taková rozhodně nebude. Takový přístup jí ovšem postupně otupěl a ona tak nemá zájem ani o svoje nejbližší!

„Kdybych měla neustále myslet na to, co všechno by se mohlo stát, tak bych se zbláznila,“ vysvětluje Kuklová, která se prý nestrachuje ani o svého syna Romana (9).

Také vás může zajímat ...

Ten se svým otcem, bývalým partnerem herečky Romanem Holomkem (59), jezdí pravidelně autem na Moravu. Své matce se nicméně nemusí ani ohlašovat, že je v pořádku. Kuklová začíná být flegmatická i co se týká vztahů.

Prý je naprosto zbytečné přemýšlet nad opuštěním a nevěrou ze strany partnera, protože pak akorát zbytečně žije ve stresu. Možná by měla změnit přístup. S takovou se o ni taky nikdo nebude zajímat. Že by úzkostlivá herečka sáhla po nějakých medikamentech, po kterých ji strach přešel?.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...