Michaela Maurerová: Maniak přes boty

Kdo ji bude živit?! Vyšlo najevo, že těhotná herečka Michaela Maurerová má problematického koníčka: nakupuje boty. Je to záliba jen zdánlivě neškodná, protože Míša to, jak se zdá, přehání.

Dokazují to její slova: „Když se chystám na nákup opravdu luxusních kousků, vždy řeším hlavně jejich nadčasovost. Já jsem vášnivá sběratelka všemožných bot, ale cenu těch nejdražších raději říkat nebudu.

“ To zní zlověstně. V dobách, kdy byla manželkou miliardáře Milana Kožíška (48), který se chlubil tím, že má zlaté doly v Ugandě, si hvězda seriálu Ulice zvykla žít na vysoké noze. Nyní Míša již Kožíškovou chotí není a právě čeká třetí dítě, a tak bude muset zálibu v luxusní a nesmyslně předražené obuvi přehodnotit.

Také vás může zajímat ...

Tajemný přítel, jehož miminko Michaela čeká, zlaté doly asi nevlastní, a tak by takové vyhazování peněz oknem viděl nerad. Nedávno se ostatně herečka pochlubila zásnubním prstýnkem, který byl uháčkovaný! S finančním magnátem tudíž nejspíš nežije, leda by byl velice excentrický.

Nastal čas s maniakálním nakupováním bot skončit. Nebo bude zle! Jeden chlap už Míše utekl, chce přijít o dalšího? .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...