Michaela Maurerová: Maniak přes boty

Kdo ji bude živit?! Vyšlo najevo, že těhotná herečka Michaela Maurerová má problematického koníčka: nakupuje boty. Je to záliba jen zdánlivě neškodná, protože Míša to, jak se zdá, přehání.

Dokazují to její slova: „Když se chystám na nákup opravdu luxusních kousků, vždy řeším hlavně jejich nadčasovost. Já jsem vášnivá sběratelka všemožných bot, ale cenu těch nejdražších raději říkat nebudu.

Také vás může zajímat ...

“ To zní zlověstně. V dobách, kdy byla manželkou miliardáře Milana Kožíška (48), který se chlubil tím, že má zlaté doly v Ugandě, si hvězda seriálu Ulice zvykla žít na vysoké noze. Nyní Míša již Kožíškovou chotí není a právě čeká třetí dítě, a tak bude muset zálibu v luxusní a nesmyslně předražené obuvi přehodnotit.

Tajemný přítel, jehož miminko Michaela čeká, zlaté doly asi nevlastní, a tak by takové vyhazování peněz oknem viděl nerad. Nedávno se ostatně herečka pochlubila zásnubním prstýnkem, který byl uháčkovaný! S finančním magnátem tudíž nejspíš nežije, leda by byl velice excentrický.

Nastal čas s maniakálním nakupováním bot skončit. Nebo bude zle! Jeden chlap už Míše utekl, chce přijít o dalšího? .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...