Michaela Maurerová: Není náhodou hádavá?

Jak je to doopravdy s odchodem anebo spíš s útěkem herce Petra Rajcherta (47) z cestovatelského pořadu Bedekr? Hvězda seriálu Ulice Michaela Maurerová (37) s Petrem dva roky Bedekr uváděla, jenže Petr pak z pořadu odešel.

Proč? I když to na obrazovce vypadalo, že ti dva k sobě mají blízko, jejich vztahy v zákulisí byly údajně velmi napjaté. Přitom Rajchert je profesionál, který odváděl slušnou práci i vzhledem k náročnosti natáčení, kdy se ve velmi krátkém čase musí stihnout natočit co největší množství dílů.

Existuje několik zákulisních verzí, proč sympatický Petr Rajchert po dvou letech v Bedekru skončil. Šeptá se, že „Digi z Ulice“ neboli Michaela Maurerová je energická a místy náladová, proto není jednoduché s ní vyjít.

Jiná verze se zase přiklání k tomu, že úzká spolupráce Maurerové a Rajcherta a jejich společné cestování se nelíbilo Báře Srncové (47), Rajchertově manželce. Bára aneb legendární Rampepurda z Bylo nás pět prý pojala podezření, že na takových cestách se může leccos přihodit, a povolala manžela zpátky domů.

Také vás může zajímat ...

Tak teď snad už bude klidnější. Novým moderátorem je Martin Písařík (37)..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...