Michaela Maurerová: Přála by si celý život kojit

Zvláštní přání nedávno vyslovila hvězda seriálu Ulice Michaela Maurerová. Pihatá zrzka byla odjakživa vysoká a hubená, vypadala spíš jako vyzáblý kluk.

A to dokonce i brzy poté, co porodila dvojčata Josefa a Magdalenu (10). Tehdy se záhy vrátila do původní podoby a zas z ní byla ta zrzka se strohými chlapeckými tvary. Ale teď je všechno jinak! Před Vánoci se představitelka seriálové kadeřnice Digi stala znovu maminkou, porodila dceru Emmu.

Také vás může zajímat ...

A splnil se jí nejen sen o velké rodině, ale i touha po pořádném poprsí. Po narození Emmy ji příroda obdařila úctyhodným hrudníkem, a tak se dříve vychrtlá herečka netají radostí. Konečně si začala připadat jako žena! Jenže při představě, že se hruď časem vrátí do původní podoby, se jí chce brečet.

Klidně by kojila až do dceřiny puberty jen proto, aby si barokní tvary udržela. Spokojený by jistě byl i Emmin tatínek, který není otcem dvojčat. Tím je boháč Milan Kožíšek (45). .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...