Michaela Maurerová: Těhotenství, nebo peklo?

Nemůže se dočkat porodu, protože v těhotenství trpí. A další vážná komplikace na sebe nenechala dlouho čekat. Hvězda Ulice bojuje s nebezpečnou virózou.

Ale už nezabírají léky a vitaminy, které smí užívat těhotné ženy, a tak i přesto, že je v jiném stavu, bere pihatá herečka antibiotika. „Tak mě položila nemoc. A to dokonce tak, že jsem dostala antibiotika.

Také vás může zajímat ...

Neudělejte tu chybu co já a nacpěte se včas vitamíny v přirozené formě ovoce a zeleniny!“ nabádá seriálová kadeřnice Digi na sociální síti. Cítí se naprosto vyčerpaná. Podzimní plískanice jí nedělají dobře, rafinovaně útočí na její křehkou imunitu, a maminka dvojčat Josefa a Magdalenky (9) nemůže už únavou ani dojít do postele.

Celé těhotenství provázejí od začátku zdravotní problémy. Michaela mimo jiné trpěla častými nevolnostmi, proto byl její organismus zcela vyčerpaný a ona skončila na kapačkách. Pohlaví dítěte tají, stejně jako nemluví o otci miminka.

Na jednu stranu je tajemná jak hrad v Karpatech, ale v létě u vody si vyfotografovala rostoucí bříško a nohy. Foto zveřejnila. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...