Michaela Maurerová: V posteli obsazeno

Pravda se konečně ukázala! Má chlapa? Nemá chlapa? Takhle se o herečce Michaele Maurerové (37), hvězdě seriálu Ulice, dlouhou dobu spekulovalo.

Rozvedená matka dvojčat, jejíž manželství zničil jediný polibek, konečně přiznala, že má partnera. Víc však prozradit nehodlá. Údajně se dohodli hned na začátku vztahu, že muž bude součástí jejího soukromí, nikoli showbyznysu.

Také vás může zajímat ...

A tajemnému panu X to zjevně vyhovuje. „Kdo je muž, vedle kterého se každé ráno budím, si nechám pro sebe,“ vede si svou tvrdohlavá kráska. Prozradila alespoň to, že vždy snila o muži, se kterým by tančila.

Osm let se totiž věnovala baletu, tanec se stal neoddělitelnou součástí jejího života. S nynějším partnerem žije už dva roky, jenomže zmíněný pán, obestřený tajemstvím, bohužel netančí. Je to zdánlivá maličkost, v tomto případě však důvod ke sporům.

Michaelin partner se tomuto zženštilému pohybu brání, ale lstivá kadeřnice Digi z Ulice vymyslela řešení: zapojila přítele do párové akrobacie. To ho prý baví, stejně jako Michaelina dvojčata Josefa a Magdalenu (8).

A kdoví, třeba časem nakonec přece jen dojde i na valčík. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...