Michaela Maurerová: Zase bude sama?

Přejídá se a vůbec se o sebe nestará. Proč? Míša Maurerová (39) má údajně velký problém. Musí se starat o tři děti, a to ji vysiluje natolik, že nejenže nemá čas dbát o svůj vzhled, ale zároveň prý zanedbává i kamarády.

Ke všemu odmítá všechny pracovní nabídky, protože údajně tvrdí, že minimálně ještě rok nebo dva nechce vůbec nic dělat. To ale dělá starost nejen jejím přátelům, ale i kolegům. Prý už se navíc s přáteli skoro ani nevídá.

Také vás může zajímat ...

Každý chápe, že má tři děti, což je velká starost a zodpovědnost, ale zároveň nikdo nečekal, že by herečka, když byla dřívě tak společenská, nyní své kolegy a přátelé tak zanedbávala. Jedna z jejích nejlepších kamarádek ale prozradila, že na tom v současnosti není úplně nejlépe. Údajně ji totiž opouští její partner, jemuž porodila své třetí dítko.

Má totiž randit s vysokoškolskou studentkou.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama