Michaela Nosková: OBELHALA SVÉ FANOUŠKY?

Při bližším zkoumání vychází najevo její lež

Klobouk dolů, jak dokázali všechny vypéct.

Nečekaný zvrat ve vztahu MICHAELY NOSKOVÉ (34) a ONDŘEJE BÁBORY (27) připomíná scénu z mexické telenovely. Tedy jen na první pohled….

Vloni v září byli diváci představení muzikálu Přízrak Londýna svědky nevídaného romantického okamžiku. Muzikálový herec Ondra Bábor poklekl před svou přítelkyní Míšou Noskovou a přede všemi ji požádal o ruku. Udělal to ovšem v době, kdy jejich vztah procházel těžkou krizí a nežili spolu. Měli prý pauzu.

„Míšo, zůstala bys součástí mého života po celý život?“ zeptal se nesměle před dojatou první řadou divadla Hybernia. Nosková, vidi telně zaskočená, odpověděla suše: „Tak teda jo!“ Záhy však zpěvačka zásnuby téměř vyvrátila s tím, že vzhledem k jejich rozchodu je svatba značně nereálná.

Partneři totiž tou dobou už několik měsíců nebyli spolu.

Také vás může zajímat ...

Za vším byla závist

Ještě začátkem léta neuměla Nosková odpovědět, zda šlo o definitivní rozchod či nikoli. S Báborem prý mají období, kdy spolu chtějí být a kdy ne. Všechno ale byla podle všeho jen dobře promyšlená hra, kterou měl vymyslet její mladší snoubenec. Lidé jim prý záviděli jejich štěstí a usilovali o to, aby se jim vztah rozpadl.

Bábor z toho důvodu prý vymyslel, že se naoko rozejdou a zkusí spolu být bez okolí. Podle zpěvačky byl jejich vztah od té doby mnohem vyrovnanější a poklidnější než kdykoli předtím. Je si navíc jistá, že kdyby se nerozešli, nikdy by se možná ani nevzali. Nicméně nepopírá, že nějaké problémy před žádostí o ruku proběhly, vše později pár vyřešil a vyříkal si to.

Vysvětlila také, proč na sebe v médiích házeli s Ondrou špínu. Kdyby to prý neudělali, nikdo by jim rozchod nevěřil. A nutno podotknout, že si dali záležet.

Zpěvačka o své bývalé lásce prohlašovala, že je slavoman bez talentu, a ani on ji v médiích příliš nešetřil jim.

Tajná svatba na pláži

Na prvního máje se tak zpěvačka zcela nečekaně provdala na Srí Lance za svého kolegu, aniž by o tom kdokoli tušil. Původně tvrdila, že tam jede sama, aby si odpočinula a srovnala myšlenky. Od začátku ale plánovala, že se tam za Bábora provdá.

„Celý náš předchozí vztah byl pod drobnohledem a já věděla, že z toho období před svatbou nechci mít reality show,“ vysvětlila Nosková s tím, že je nyní opravdu šťastná a spokojená. Ondřejův manévr jejich vztah zachránil a posunul ho zase o kus dál.

Otázka je, co tomu řekne rodina, přátelé, kolegové a hlavně její šéf FRANTIŠEK JANEČEK (71), který prý nevidí svatby v souboru ani trochu rád.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...