Michaela Ochotská: Bývalý je oškubaný jako kuře

Zvyšte honoráře tenistům! To je, dalo by se s jistou nadsázkou říct, stěžejní motto Lukáše Rosola (35), prakticky o ničem jiném v rozhovorech s novináři nemluví.

Je to tak, Rosol, pohybující se v odvětví sportu, kde je milion korun považovaný za drobné, si připadá chudý jako kostelní myš. Příčin je samozřejmě více, za hlavní označuje exmanželku Michaelu Ochotskou.

Také vás může zajímat ...

Ta si podle tenisty vymohla alimenty vysoce přesahující možnosti chudého sportovce, za něhož se Rosol považuje. „Chtěl jsem mít klid na tenis a neprotahovat dál problémy, tak jsem souhlasil s částkou, kterou chtěla,“ posteskl si bývalý partner čilé blondýnky.

Také dohoda o tom, jak často bude vídat malého synka, se komplikuje, jednou za měsíc je podle Rosola málo. Částka, kterou synovi měsíčně posílá, by, jak tvrdí, hravě uživila velkou rodinu.

Syn to podle mojí ženy hravě spotřebuje a ani se z toho nic neuspoří, což je do očí bijící,“ stěžuje si Rosol na blondýnku, která evidentně těžce nese, že se tenista potřetí oženil a současnou choť vynáší do nebes. A jen málokterá žena ráda slyší, že sokyni nesahá ani po kotníky.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...