Michaela Ochotská: Jde krásce jen o jejich peníze?

S chudákem by asi nikdy nechodila!

Moderátorka Michaela Ochotská (32) se jako správná holka z malého města chtěla uchytit ve velkém světě celebrit. Bez dobré partie by však nebyla nikdo. Jejím prvním známějším partnerem byl kaskadér Jan Holub (42).

Ten ji prý dostal do šoubyznysu tak, že ji seznámil s režisérem Pojišťovny štěstí Jiřím Adamcem (69). Po pěti letech se s ním ale rozloučila a dokonce mu prý i vybílila byt. „Vzala si všechno. Od peřin začínaje a toustovačem konče,“ vzpomíná na svou bývalou Holub.

Pituch ji sbalil na své údajné bohatství.
Pituch ji sbalil na své údajné bohatství.

Nebyl dost bohatý

Se známým fotbalistou Tomášem Ujfaluši (39) chodila rok a půl, ale kvůli její nevěře následoval rozchod. V době Tomášovy nepřítomnosti totiž prý trávila noci u Sámera Issy (32)! Dalším úlovkem byl slovenský „boháč“ Adrian Pituch (35).
Jakmile ale zjistila, že peníze nemá a je navíc zadlužený, odešla za jiným.

Také vás může zajímat ...
Když Ujfaluši někam odjel, sama doma nezůstala.
Když Ujfaluši někam odjel, sama doma nezůstala.

Rozchod kvůli nevěře

Bohatý podnikatel Michal Exner (40) si její společnosti užíval rok a půl. V době jejich seznámení byl ženatý.

Poté Míša Exnera podváděla s Lukášem Rosolem (32). Ten si ji nakonec i vzal. Po rozvodu Míša zase krouží kolem úspěšných mužů. Dojde jim, že je s nimi jen pro peníze?.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...