Michaela Ochotská: Tají snad kráska těhotenství?

Tohle nevypadá jen jako nějaký krátký románek.

Jak se zdá bývalá moderátorka Michaela Ochotská (32) se zpět do práce jen tak nechystá. Plánuje si snad prodloužit mateřskou dovolenou a zůstat doma?

Ačkoli se Michaela Ochotská (32) k novému vztahu s fotbalistou Sigmy Olomouc Martinem Hálou (25) nepřiznala, je to mezi nimi zřejmě opravdu vážné. Nejdříve jsme si sice říkali, zda se jedná jen o nějakou pomstu bývalému manželovi a tenistovi Lukáši Rosolovi (32), ale možná půjde o lásku!

Něco se chystá Míša je jak se zdá opravdu zamilovaná a své fanoušky nedávno šokovala příspěvkem na sociální síti.

Rosol už si našel novou přítelkyni Petru Kubinovou.
Rosol už si našel novou přítelkyni Petru Kubinovou.

Zveřejnila tam totiž fotografii s čapím hnízdem a tajuplnými smajlíky. Chtěla tím snad řici, že plánuje další dítě, nebo je už dokonce na cestě? Kdo ví, protože Michaela je tentokrát opravdu opatrná a jen tak něco neprozradí.

Také vás může zajímat ...
Je mladý fotbalista připraven na roli otce?
Je mladý fotbalista připraven na roli otce?

Možná se ale její syn André (2) může těšit na sourozence. Je to dobrý nápad? Jak by se ale zamlouvala otcovská role jejímu mladému partnerovi Martinovu? Cítí se na to vůbec? Doufejme, že Michaela svůj vztah pečlivě zvážila.

Jinak by totiž mohla i tentokrát zůstat na ocet, ovšem rovnou se dvěma malými dětmi na krku. Snad se ze vztahu s Rosolem poučila a neudělá zase stejnou chybu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...