Michaela Ochotská: Úplně nový milenec?

Smutno je člověku samotnému, což samozřejmě platí i pro krásnou zlatovlasou Michaelu Ochotskou. Cítí se osamělá z několika důvodů. Pět let moderovala zprávy v televizi Nova, tato prestižní práce jí teď chybí.

Mimoto ji opustil manžel Lukáš Rosol (33), s nímž hodlala strávit zbytek života, anebo si to aspoň myslela v době, kdy si ho s obrovskou pompou 13. července ve 13 hodin na farmě Čapí hnízdo brala. Bohužel je po všem.

Také vás může zajímat ...

Čilý tenista se již stihl oženit potřetí, čímž jako by na opuštěnou exmanželku udělal dlouhý nos. Jenže plavovláska nepatří do katerorie lidí, kteří by tiše a poslušně sedávali v koutě. Proto se rozhlíží, koho by co nejrychleji ulovila.

Bezpochyby hledá mezi dobře situovanými podnikateli či sportovci, tak jako vždycky. Jinak to ostatně ani nejde, už není sama, má chlapečka Andrého (4) a k životu potřebuje neodmyslitelný luxus. Od lstivého Rosola bude pravděpodobně dostávat jen patnáct tisíc měsíčně na alimentech, což je směšné.

Hledá tedy usilovně, na sociální síti již zveřejnila snímek tajemného neznámého, kterého vášnivě líbá. Fotografie je částečně zakrytá, aby záhadný nápadník nebyl zatím k poznání. Ať je to, kdo je to, jedno je jisté: Vsaďte se, že je to pracháč! .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama