Michaela Ochotská: Utekla od despoty?

Šílela ve zlaté kleci

Konec velké lásky?

Bývalá moderátorská hvězda hlavních televizních zpráv na TV Nova, MICHAELA OCHOTSKÁ (31) v minulých týdnech šokovala veřejnost, když se s ročním synem ANDRÉM odstěhovala od svého manžela, tenisty LUKÁŠE ROSOLA (31), z jejich luxusní vily v pražských Benicích. Navenek dokonalá rodinná idylka totiž už po roce od svatby začala mít velké trhliny.

Zatímco ještě vloni se Míša vznášela na romantickém obláčku a básnila o tom, jak skvělý a úžasný je Rosol manžel i otec, dnes to podle vše ho vidí jinak a možná tomu přizpůsobí i svůj život. Když Ochotská kvůli němu pověsila kariéru na hřebík a stala se manželkou na plný úvazek, netušila, co život ve zlaté kleci obnáší.

„Nemám čas na nic, to je tak, když se člověk stane rodičem,“ okomentovala situaci pohublá Míša. Co za tím stojí?

Údajně fakt, že Lukáš, který v zahraničí hraje jeden turnaj za druhým, odložil rodinu na druhou kolej.

Také vás může zajímat ...

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...