MICHAELE KUDLÁČKOVÉ: Chtěla se zabít v lese

Sužují ji exekuce

Policii v plném nasazení a psovody maximálně zaměstnalo předposlední červnovou středu pátrání po pohřešované bývalé dětské hvězdě MICHAELE KUDLÁČKOVÉ (48), která se proslavila jako Barča v seriálu My všichni školou povinní. Policie rozjela pátrání poté, co zmizení Kudláčkové nahlásila její dcera PETRA s podezřením, že její matka chce spáchat sebevraždu.

Policii se podařilo lokalizovat telefon Míšy, kterou poté našli v lese nedaleko Poděbrad.

Tam seděla zhroucená v lesním porostu.

Utíká před dluhy

Také vás může zajímat ...

Přestože Kudláčková nevypadala v dobrém psychickém stavu, tvrdila, že se jí jen vybil telefon. „Člověk někdy potřebuje být sám,“ snažila se vysvětlit bývalá herečka, která se nikdy nesmířila s tím, že ji nepřijali na konzervatoř. O prosazení se v herecké branži se ale pak ani více nesnažila.

Dlouhá léta se pak potácela v různých zaměstnáních včetně servírky, redaktorky či věštkyně z karet.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...