Michal David: Čeho se nedokáže vzdát?

Je to labužník života a samozřejmě i jídla.

Říká se, že tělesná váha většinou trápí hlavně ženy. Hitmaker MICHAL DAVID (56) je však důkazem, že i pánové si na své postavě zakládají, každý však zřejmě v trochu jiném smyslu. Zatímco v mládí byl zpěvák štíhlý jako proutek, dneska se pyšní výstavním bříškem a plnými tvářemi. Trápit se tím ale prý rozhodně nehodlá.

Je to gurmán každým coulem, má rád dobré jídlo a víno a v žádném případě se ho nehodlá vzdát. „Do fitka nechodím a diety už nedržím,“ přiznal se autor mnoha nesmrtelných hitů. Užívá si zkrátka života a nemíní se omezovat, vždyť jak sám říká, na světě jsme jenom jednou.

Navíc s dietami si už užil dost.

Všechno bylo zpátky

Také vás může zajímat ...

Před pár lety měl Michal Da- vid takový záchvat zdravé výživy a řekl si, že se sebou něco udělá. Držel krabičkovou dietu a zhubl dokonce deset kilogramů. Jenže ve chvíli, kdy s dietou skončil, dostavil se tolik obávaný jo-jo efekt a zpěvák měl všechna shozená kila zase zpátky. Od té doby tvrdí, že jsou diety k ničemu a člověk si prostě musí zvyknout na to, jaký je.

Může si to zřejmě dovolit.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...