Michal David: Dárek za miliony!

Dlouho jsem hledal dům u moře

O tom, že má MICHAL DAVID (57) na svém kontě spoustu peněz, nikdo nepochybuje. Ale může si dovolit utrácet miliony?

Ke svým padesátým sedmým narozeninám si pořídil vskutku luxusní dárek. Michal David není žádný troškař, a tak si rovnou koupil honosnou vilu ve slunném Španělsku, kde by mohl trávit nejen léto!

O víkendový domeček rozhodně nejde

„Dlouho jsem hledal dům u moře. Dá se říci, že jsem tím strávil deset let. Stále jsem nemohl najít nic, co by vyhovovalo představě, kterou jsme s manželkou měli,“ prozradil zpěvák. Teď už ale vysněný dům, kde chtějí strávit stáří, konečně našli. Ovšem kde přesně se dům nachází nebo kolik stál, Michal David prozradit nechtěl.

Také vás může zajímat ...

Ale kamarád, který už dům viděl alespoň na fotce tvrdí, že jde o vskutku luxusní sídlo a ne o žádný víkendový domeček na pláži.

Že by se hitmaker plánoval odstěhovat z Česka už v nejbližší době?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...