Michal David přiznal nevěru

Tak tohle by u sympatického zpěváka Michala Davida (75) nejspíš nikdo nečekal. Vždy působil dojmem věrného muže plně oddaného své ženě. O své manželce Marcele (56) mluvil vždy v superlativech, jejich soužití se řadilo mezi idylické.

Celých třicet let, co spolu jsou, se úspěšně vyhýbali skandálům. „Děkuji za to, že mám tak skvělou manželku, na kterou se můžu ve všem spolehnout,“ pěl David ódy. Teď ale přišel se šokujícím přiznáním.

Prý jí byl nevěrný! „Prošli jsme si různými obdobími. Nebudu to rozebírat do detailu, jak to bylo s nevěrou, ale myslím, že to našemu vztahu dokonce prospělo, nebo alespoň mně… Otevřelo mi to oči,“ přiznal se nečekaně.

Kdy a jak se to přihodilo, však neuvedl. „Ujely mu nohy“ s nějakou kolegyní z branže? Nebo snad s fanynkou? To se asi už nikdo nedozví. Zpěvák však tvrdí, že to jejich vztahu jen prospělo.

Také vás může zajímat ...

„Otevřelo mi to oči. Uvědomil jsem si, co v Marcele jako svojí ženě mám. Za nic na světě bych ji nevyměnil,“ nechal s slyšet. A co na to jeho manželka? Vzala to s grácií. „Nechci to už řešit. Jenom říkám, že jsme oba v klidu a žijeme v pohodě,“ sdělila.

„Nad takovéto věci se člověk musí povznést, pokud to v manželství jinak klape. Co taky dělat jiného?,“ dodala. Není divu, že si jí tak zpěvák váží ještě víc. „Mám prostě skvělou manželku. Co skvělou… Boží!,“ reagoval na její mírná slova.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...