Michal David: Sám si věští budoucnost

Přátelé se ho bojí! Proč? Michal David (58) údajně propadl tajemnu a nyní se snaží každému na potkání svou novou zálibu vnucovat. Známý zpěvák přiznává, že podobné zájmy už měla i jeho babička, která ráda vykládala lidem karty.

Už jako pětiletého se ho babička snažila do výkladu karet zapojit. A jeho to nadmíru zajímalo. Pak se ovšem jeho zájem stočil k hudbě a na karty zapomněl. Nyní má ovšem na tuto zábavu mnohem víc času, a tak se kartám zase začal věnovat.

Také vás může zajímat ...

Smrt a nemoci předpovídá nerad

Dokonce novinářům i přátelům přiznal, že před každým novým muzikálem si sám vykládá karty. Chce totiž vědět, jestli bude nebo nebude úspěšný. Dokonce občas vykládá karty i kamarádům, ale přiznává, že někdy to dělá nerad.

Hlavně když prý v kartách vidí nemoci, smrt a utrpení. To však neznamená, že by o tom před přáteli a kolegy pořád nemluvil. Říká se, že karty prakticky nedá z ruky. Nosí je všude s sebou, a kdykoli se nemůže rozhodnout, hned je využije. Zatím mu prý totiž poradily vždycky dobře.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama