Michal David se navezl se do otce svého vnuka

Co všechno mladému muži vyčetl?

Vnuka vychovávají spíš prarodiče

Poměrně dlouho vydržel hitmaker MICHAL DAVID (56) mlčet a k otci svého milovaného vnoučka SEBASTIANA (6) se nevyjadřoval. Teď se do něj ale opřel!

Dětství má malý Sebastian trochu jiné než ostatní děti. Místo mámy a táty ho vychovává babička a dědeček. Maminka chlapce KLÁRA DAVIDOVÁ (27) se totiž už před lety rozhodla studovat a svého syna svěřila do rukou slavného otce. Sebíkův otec o něho nikdy nejevil zájem. A nyní mu to zpěvák Michal David pořádně natřel a pustil se do něj veřejně v médiích.

Vůbec nemá zájem

Podle našich informací žije otec malého Sebastiana v Německu a o syna se vůbec nezajímá. „My ho vůbec nevidíme, ale jeho rodiče si Sébu berou. On nemá o kluka nejmenší zájem, jeho rodiče naštěstí ano,“ prozradil David. A tak zatímco svého tátu Sebastian ani nikdy nepozná, jeho rodiče má moc rád. Berou ho na hory místo Michala Davida, který lyžování vůbec nemusí.

Také vás může zajímat ...

„Séba naopak lyžuje rád a dobře,“ pochvaluje si zpěvák.

Alespoň že má hoch takové svědomité prarodiče.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...