Michal Hrdlička: Hraje si na chlapa za její peníze!

Peníze, kterými za ni platí, v ydělává ona!

Úspěšná tenistka Karolína Plíšková (25) vydělává mnohem víc peněz, než její přítel Michal Hrdlička (28), který jí dělá manažera. Ten teď prohlašuje, že chlapem je ve vztahu stále on. Je to ale pravda?

Světová tenisová trojka Karolína Plíšková (25) se nebojí přiznat, že se jí do kasičky sype víc peněz, než jejímu příteli a bývalému sportovnímu moderátorovi Michalu Hrdličkovi (28). Jeho to ale očividně vůbec netrápí.

Také vás může zajímat ...

„Snáší to dobře, my ve vašem vztahu peníze vůbec neřešíme,“ prohlásila překvapivě Karolína. I tak si prý ale moderátor a manažerchrání svoje ego. „Nevzdal jsem se funkce chlapa v naší domácnosti. Starám se sám o sebe a snažím se starat i o Karolínu.

Platím večeře a tak dále,“ nechal se slyšet Michal. Poněkud úsměvné na tom je, že Hrdlička vlastně žije z peněz, které má od Karolíny. Pracuje totiž jako její manažer a část jejích honorářů jde i do jeho kapsy.

Peníze, kterými za ni platí, má tedy vlastně jen díky jejím úspěchům. Uvědomuje si to ale vůbec? A pokud ano, nevadí mu, že se chová tak trochu jako pokrytec? Možná si říká, že dokud to neřeší Karolína, může být v klidu.

A ta se za něj chystá příští rok provdat, takže ta asi ještě nosí růžové brýle.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...