Michal Jančařík měl nehodu na vozíku

Obdivuhodný optimismus a energii si zachovává moderátor Michal Jančařík (41). Po úspěšné operaci ledvin a komplikacích, kdy mu výron krve stlačil míchu a on ochrnul, rehabilituje v ústavu v Kladrubech. Jeho stav se bohužel příliš nelepší.

Nyní na invalidním vozíku utrpěl dokonce nehodu, při které se zřítil na zem. „Couval jsem, najel jsem kolečkem do kanálu a už jsem ležel na zádech. Ale dopadlo to výborně, mám jen odřený loket,“ přiznal Michal. Rehabilituje ze všech sil a tvrdí, že se mu daří čím dál lépe a je rád, že může v Kladrubech být.

Také vás může zajímat ...

Jeho pobyt se předpokládá do poloviny června a moderátor předpokládá, že přijde radikální zlepšení. Fakt je, že pro to dělá maximum, velkou oporou mu je jeho žena Diana (40) a v přírodě už se staly jinačí zázraky.

Uvidíme ho na obrazovce už letos?.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...