Michal Jančařík: Přišel o druhou ledvinu!

Moderátor MICHAL JANČAŘÍK (42) měl se svým otcem PETREM (66) dorazit do Varů, ale bohužel je místo toho opět v nemocnici!

Odhodlaný bojovat

Také vás může zajímat ...

Přišel o druhou ledvinu, se kterou měl dlouhodobé problémy. Orgán se mu dokonce tlačil z těla a doktoři museli zasahovat. „Bohužel musel na odběr druhé ledviny. Nedá se nic dělat. Uvidíme, jak to bude pokračovat. Takového bojovníka jen tak člověk nepotká,“ řekla na festivalu jeho otec. Navzdory svým těžkým zdravotním problémům si Jančařík nezoufá.

Je odhodlaný se stále vracet do studia a pokračovat v práci moderátora, i když jeho léčba je zdlouhavá a komplikovaná. „Já jsem ho ještě neslyšel, že by si stěžoval, nám přitom vadí všechno,“ říká dál jeho otec s tím, že leckdy se za své slabošské chování stydí.

Michal Jančařík, který je již druhým rokem upoután na invalidní vozík, však ani na chvíli nekouká na věc pesimisticky a nejvíce ho v uzdravování motivuje návrat na televizní obrazovky.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...