Michal Jančařík: Všechny peníze dává na léčbu

Ikdyž bude zřejmě nadosmrti upoutaný na invalidní vozík, nemůže si dovolit zratit práci ani zůstat doma. Michal Jančařík (43) přiznal, že ho léčba údajně stojí desítky tisíc korun měsíčně! Stále si totiž prochází náročnou rehabilitací.

Jenže od státu údajně pobírá pouhých patnáct tisíc korun, a to prý na léčbu rozhodně nestačí. Proto musí pracovat od rána do večera. Dokonce se prý nyní poohlíží po něčem dalším, co by bylo dobře placené, protože moderování na Nově ho už v současném stavu zkrátka uživit nedokáže.

Také vás může zajímat ...

Ani prý nemá nikoho, kdo by mu půjčil. Ale to by stejně nechtěl, jelikož se bojí, že by už třeba peníze nikdy nevrátil. Den co den oblíbený moderátor žije ve strachu, že přijde o práci. Byla by to pro něj hotová katastrofa.

Přátelé se aspoň rozhodli, že mu nějakou další práci pomohou sehnat. Jančařík sice je na vozíku, ale prý je mnohem činorodější a aktivnější než jeho zdraví kolegové a přátelé. Prý by si třeba rád zahrál v nějakém nekonečném seriálu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...