Michal Jančařík: Začne zase chodit?

I přes obrovské bolesti to nevzdal

Pevně věří, že za půl roku bude opět chodit.

Poslední rok MICHALA JANČAŘÍK (41) byl pro všechny jeho blízké a hlavně pro něho samotného velmi náročný. Vzhledem ke své těžké nemoci musel podstoupit neodkladnou transplantaci ledviny. Náročný zákrok se však neobešel bez vážných komplikací, které následně upoutaly oblíbeného televizního moderátora na invalidní vozík.

Jančařík měl před sebou dlouhou cestu a i přes obrovské bolesti byl rozhodnutý, že se jednou znovu na nohy postaví.

A to se mu nyní po ročním boji s nepřízní osudu konečně podařilo.

Zvládl první kroky

Také vás může zajímat ...

V kladrubském rehabilitačním centru Jančařík cvičí jako o život a zdá se, že jeho usilí nese první ovoce. Díky přístroji lokomat má za sebou dokonce první kroky. „Tady opravdu na tom lokomatu už jsem měl pocit, že chodím. Bylo to báječný,“ neskrýval nadšení moderátor, který byl ze svých prvních kroků doslova jako v ráji.

Nezbývá než doufat, že Jančaříka jeho nezdolná vůle znovu začít chodit neopustí a bude bojovat dál.

Po .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...