Michal Jančařík: Ztrácí jeho rodina naději?

On se však vzdávat nepřestává!

Jeho cíl je jasný. Znovu se rozběhnout za svými dětmi.

Půl roku je bývalý moderátor televize Nova MICHAL JANČAŘÍK (41) upoután na invalidní vozík. Tělo mu vypovědělo službu vloni následkem těžkých komplikací po operaci páteře. Jančařík si za poslední rok vytrpěl své. Dvakrát byl v přímém ohrožení života a potom dostal od osudu další drsnou facku v podobě ochrnutí. On však stále bojuje a nepřestává věřit, že se jednou znovu postaví na nohy.

Jeho rodina už ale tolik optimistická není.

„On je velký bojovník, ale to víte, je těžké doufat v zázrak,“ naznačuje Michalův otec, PETR JANČAŘÍK (65), že s manželkou pomalu ztrácejí naději.

Pilně rehabilituje

Také vás může zajímat ...

Nikdo netuší, kde Michal bere svou sílu bojovat navzdory osudu, všichni mu ale velmi fandí a snaží se nedávat své obavy najevo. Nyní je moderátor v léčebně a zodpovědně rehabilituje.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...