Michal Kavalčík: PLÁCAL SE VE FINANČNÍ NEJISTOTĚ

Myslel si, že se mu nové kšefty jen pohrnou

Před rokem se MICHAL KAVALČÍK (42), kterého všichni znali jako Rudu z Ostravy, rozhodl s touto svojí dlouholetou image nadobro skončit. „Po těch jedenácti letech jsem už byl tím vyčerpán a ztratil jsem tu správnou energii, začal cítit únavu,“ svěřil se tehdy se svými pohnutkami Michal, který s příchodem no vého já, změnil i vzhled.

Ostříhal si vlasy, nechal si vyžehlit vrásky a vyzmizíkovat kruhy pod očima.

Nezavadil o práci

Také vás může zajímat ...

Anonymitu, která se mu díky tomu náhle dostavila, si pak velmi pochvaloval. Ne však na dlouho! yní Kavalčík přiznal, že když se s Rudou, díky ně muž měl jistou práci, loučil, myslel si, že se mu nové kšefty jen pohrnou. Opak byl ale pravdou. „Po 11 letech stabilní práce přišel velký zvrat, kdy jsem ze dne na den zůstal bez práce,“ líčí Michal s tím, že je velmi vděčný za záchranu v podobě nabídky na moderování Diváckých zpráv, kterou ihned přijal.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...