Michal Kavalčík: Zachraňuje upadající kariéru?

Zhruba před rokem se rozhodl MICHAL KAVALČÍK (41) změnit vzhled ze zanedbaného Rudy z Ostravy na pohledného a udržovaného muže. S touto změnou ale jako by opadl zájem o jeho osobu. Ostatně i sám bavič přiznává, že si ho lidé přestali na ulicích téměř všímat. S tím se ale rozhodl Kavalčík rychle zatočit a začíná novou éru své upadající kariéry.

Ideální adept

Od začátku června mohou diváci televize Prima vídat nově na svých obrazovkách Kavalčíka v dosud nezvyklé roli. Stal se totiž posilou Diváckých zpráv, které dosud moderovala LU CIE ŠILHÁNOVÁ (36) a TOMÁŠ KRAUS (40). Pro Kavalčíka je díky jeho břitkému humoru a pohotovým reakcím tato pozice prý jako stvořená.

Vážný problém

Také vás může zajímat ...

Hned první den, před svou velkou premiérou, musel řešit Michal zásadní problém! Neměl totiž nic na sebe. Do rádia chodí většinou v teplácích. Nováček z Primy tak musel vyrazit do obchodu se stylisty a trochu pozměnit šatník. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...