Michal Novotný: Po útoku skončil na záchytce!

Herec ze seriálu Ordinace v růžové zahradě a Kriminálka Anděl, Michal Novotný (38), si uřízl pěknou ostudu. V centru Prahy měl v nočních hodinách v jednom rychlém občerstvení napadnout prodavačku. „Strávil noc na záchytce.

Krátce po půlnoci ho tam odvezli z centra Prahy za agresivní chování vůči mladé dívce za kasou,“ svěřil se jeden z účastníků konfliktu. A to vypadá přitom tak mile! Ale rčení „Tichá voda, břehy mele“ je tu asi na místě.

Takové chování by u něj diváci nečekali.
Takové chování by u něj diváci nečekali.

Sám Michal ale ze začátku všem lhal, protože tvrdil, že na žádné záchytce nebyl. Potom ale pravdu přiznal. Byl prý dost opilý, měl v sobě asi šest panáků a zpomalené chápání slečny ho prý rozčílilo. Ta si na něj stěžovala, že se k ní chová neurvale a malér byl na střeše.

Také vás může zajímat ...

Celý konflikt řešila dokonce policie. Snad si herec na chvíli dá od alkoholu pokoj.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...