Michelle Pfeiffer už to vzdávala, ale naštěstí potkala ideálního partnera!

V době, kdy už probíhalo řízení kvůli adopci, našla pro osvojenou dcerku i otce!

První manželství herečky Michelle Pfeiffer (62) skončilo neúspěchem. V době, kdy se rozhodla být svobodnou matkou, potkala naštěstí toho pravého.

Jako dospívající dívka nepatřila Michelle Pfeiffer (62) k typům, s nimiž rodiče nemají problémy. Hodně jí zajímaly klukovské věci, neustále něco kutila v otcově garáži.

Také vás může zajímat ...

Učení moc nedávala, ve slunné Kalifornii bylo lepší jít místo školy na pláž. Později s nadsázkou uvedla, že rodičům kvůli ní určitě přibyla spousta šedivých vlasů.

Chtěla být matkou a tak hledala otce

Michelle měla vždy nezávislou povahu, takže se snažila co nejdříve se osamostatnit. Už ve čtrnácti letech si přivydělávala na brigádách v obchodním domě, kde ovšem musela zalhat, že jí je o něco víc. Využila i svůj atraktivní vzhled a zvítězila v místní soutěži krásy.

Definitivně to vyléčilo její komplexy, do té doby o sobě jako mnohé mladé dívky pochybovala. Prohlašovala dokonce, že má křivou pusu a nos jako kačer Donald. Rozhodla se, že se stane herečkou. Poprvé se vdala ve 23 letech, manželství ale dlouho nevydrželo.

Michelle si pak prožila románky se slavnými hereckými kolegy, jakými byli Michael Keaton (69), Val Kilmer (61) nebo John Malkovich (69). O atraktivní a úspěšnou blondýnku byl samozřejmě velký zájem. Nikdo z jejích partnerů se ale nezdál být ochotný a vhodný k tomu, co chtěla Michelle nejvíc: k založení rodiny.

Postupně na hledání otce svých dětí rezignovala a rozhodla se být svobodnou matkou, s nějakým adoptovaným potomkem. A skutečně tak učinila, osvojila si holčičku, která se narodila jedné Newyorčance. Ta už měla dětí hodně, o všechny se nezvládala postarat a tak se jí Michelle ujala.

V Čarodějkách z Eastwicku.

Křiny? Ne, svatba!

Tehdy herečka netušila, že nakonec toho správného muže přece jenom najde. Jmenoval se David E. Kelley (64), měl za sebou krátkou hokejovou kariéru, ale pak se začal věnovat psaní scénářů. Pokud jste fanoušky televizního seriálku Ally McBealová, tak právě on byl jedním z tvůrců.

Přátelé zorganizovali pro Michelle a Davida schůzku naslepo. Oba byli dost nesměli a měli problém navázat konverzaci. David ale později zavolal a pozval herečku do kina. Ledy se prolomily, vznikl vztah a brzy přišla řeč i na svatbu. Davidovi nevadilo, že si Michelle osvojuje dcerku.

Herečka pozvala spoustu přátel na křtiny malé holčičky, ale nakonec došlo k překvapivé změně – křtiny se změnily na svatbu. David se jako její manžel stal bez svého přičinění otcem. Byla to nejspíš výhoda, oba se museli soustředit na své rodičovství a touhle zkouškou prošli.

O rok později se jim narodil i vlastní syn. Mezi hollywoodskými páry bývá rozvodovost hodně vysoká nebo se alespoň střídají různé skandály. Michelle a David v tomhle směru tvoří čestnou výjimku, jsou spolu pořád šťastní a bez problémů.

Její první muž jí zachránil před zdravotními problémy!

Prvního manžela, herce a režiséra Petera Hortona (67) poznala Michelle v době, kdy chodila do hereckých kurzů,. Peter byl jejím spolužákem. Michelle tehdy propadla fanatismu ohledně zdravé výživy. Málem jí to zničilo život, jak později přiznala.

Peter se objevil v pravý čas a ze závislosti jí zachránil. Stejně to ale nepomohlo udržet dlouhodobý svazek. Rozvod ovšem nebyl doprovázen žádnými hádkami nebo zlostí. Peter pomohl Michelle odstěhovat její věci a oba zůstali přáteli.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama