Mihulová hledá muže. Zatím marně

Už třináct let je Alena Mihulová (51) vdovou po režisérovi Karlu Kachyňovi (+79). Po jeho smrti měla nějaký čas problémy s alkoholem, pak žila hlavně pro svoji dceru Karolínu (22), která se přihlásila k lesbické sexuální orientaci.

Až v poslední době se začala opět prosazovat jako herečka. Ve filmu Domácí péče skvěle uspěla i před mezinárodním publikem. A pomalu si začala uvědomovat, že se smrtí manžela nekončí její život a že by si ráda ještě našla nového partnera. Což by neměl být ve filmové branži, když jde z role do role, problém.

Také vás může zajímat ...

„Já jsem novým vztahům otevřená, ale jde o to, aby přišel ten správný chlap, který bude taky otevřený. Zatím furt nikdo nejde,“ vtipkovala Alena. A to přitom mladé, perspektivní partnery našly i mnohem starší ženy v šoubyznysu.

Taková Hana Gregorová (64) může vyprávět!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...