Milan Drobný: Nabouralo do něj nákladní auto

Na závěr loňského roku bude Milan Drobný (73) nejspíš vzpomínat jako na své druhé narozeniny. Chybělo totiž málo o mohl přijít o život. Během cesty na koncert měl totiž nehodu s nákladním autem. Stály při něm ale zřejmě všichni svatí, jak se říká, protože vyvázl bez zranění.

Také vás může zajímat ...

Jeho vůz na tom byl však o poznání hůř. „Tirák čekající za mnou mi najel na zadek,“ uvedl otřesený zpěvák s tím, že i přes obrovský šok, vystoupil a chtěl situaci s polským řidičem řešit. Nestačil se ale divit, když se nákladní vozidlo prudce rozjelo a začalo ujíždět.

Drobný zůstal stát jako opařený a nemohl uvěřit, že řidič od nehody sprostě odjel. Lepší nedomýšlet, co by se stalo, kdyby byl zpěvák zraněný. Možná by mu ani neposkytl pomoc!.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...