Milan Šteindler: Alkohol mu zachutnal už ve čtrnácti

Opilce hrál jen jednou

Život se s ním nemazlil. Proto utíkal k alkoholu

Osud se s ním moc nemazlí. Otec MILANA ŠTEINDLERA (60) si prošel koncentračním táborem, maminka mu zemřela, prodělal boreliózu a ještě zažil snad nejhorší rozvod, který může kdo zažít. Ke všemu ho manželka údajně fyzicky i psychicky týrala.

Dneska už je to naštěstí všechno za ním. Jediné, s čím se ještě dodnes potýká, je fakt, že mu všichni vyčítají, že až příliš pije. To je prý jeho zlozvyk z časů, kdy se pomocí alkoholu snažil bojovat se svým životem.

V práci nepije

Také vás může zajímat ...

„Já v podstatě chlastám od svých čtrnácti let,“ prozradil. Ale nikdy se nenechal alkoholem natolik ovládnout, aby mu zasahoval do jeho pracovního života. „Nikdy mě nikdo neviděl v práci – v divadle nebo na natáčení – opilého. “ Prý jen jednou, ale to opilce jenom hrál. Tak hlavně že se umí držet.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...