Milena Steinmasslová: Rozvod jí zkazil celý zbytek života!

Myslela si, že dokáže zapomenout. Svému exmanželovi ale dodnes nemůže přijít na jméno. Navíc kvůli rozvodu přišla o spoustu přátel

Zatímco někdo proplouvá životem bez větších karambolů, na druhého se sype jedna pohroma za druhou. A přesně to je případ hvězdy nekonečného seriálu Ulice Mileny Steinmasslové (63). Uplynulo už téměř deset let od chvíle, kdy se jí život otočil o sto osmdesát stupňů, přesto na tuto událost dodnes nedokázala zapomenout.

Hluboce ji zklamal V roce 2009 se prý úplně zhroutila. Dvacet šest let údajně žila po boku muže, kterého zřejmě vůbec neznala. Zničehonic jí prý oznámil, že už s ní dál nechce žít. Kameraman Roman Pavlíček (63) ji svým rozhodnutím připravil o všechny iluze. Nikdy si prý ani v těch nejhorších snech nepředstavovala, že se jednou bude rozvádět. Ale stalo se.

Také vás může zajímat ...

Rozvod však sebral i jejího bývalého muže.

Nedávno totiž přiznal, že musel brát silné léky na uklidnění.

A také prý oba docházeli do psychologické poradny. Podle jeho dlouholetých kamarádů ho chtěla při rozvodu herečka připravit o všechno, i o jejich společné dva syny. Až několik let po svatbě se prý nechal slyšet, že synům o něm vyprávěla samé děsivé věci, aby ho přestali mít rádi. Dodnes prý neví, co o něm prohlašovala, ale rozhodně nic z toho nebyla pravda.

Zkrátka se mu chtěla ošklivě pomstít.

Chtěla mít dům jen pro sebe?

Při rozvodu jí údajně exmanžel zaplatil necelých pět milionů korun. Jí to ale bylo podle všeho pořád málo. Odmítala se dokonce odstěhovat z jejich kdysi společného domu, který si s manželem pořídili v Praze v Hrnčířích. Vyplatil ji, prosil ji na kolenou, aby ho nechala být, ale prý si nedala říct.

Přátelé jejího manžela prý svorně tvrdí, že tou dobou byla jeho největší noční můrou. Měla ho snad i pronásledovat, vyhrožovat a psát mu velmi drsné zprávy. Nakonec jednoho dne musela u nich doma zasáhnout i policie, a to údajně proto, že se hádali tak ostře, až se o ně jejich sousedi začali bát. Měli strach, že by hádka mohla vyústit v nějakou tragédii.

Kdo z nich to vlastně chtěl?

Zpočátku měli všichni za to, že se chtěl rozvádět Pavlíček a herečka se snažila rozvodu zabránit. Jejich společní přátelé ale nakonec potvrdili, že to nebyl Pavlíček, kdo se chtěl ve skutečnosti rozvádět, ale právě Steinmasslová. Proč, to je ovšem dodnes záhadou. Sama herečka se k celé situaci dodnes odmítá vyjadřovat.

Zlí jazykové však tvrdí, že její plán byl zbavit se manžela a mít několikamililonový nový dům jen sama pro sebe.

Zda je to však pravda, to se nám nepodařilo zjistit.

Všichni se k ní obrátili zády

Ostuda to byla pořádná a novináři si jejich rozvod nemohli nechat ujít. Dokonce prý byli svědky toho, jak Steinmasslová před svým domem křičí a nadává. Dlouhé měsíce na sebe prý vzájemně házeli špínu. Jeden s druhým chvíli nemluvili a všechno si vzkazovali přes média, anebo na sebe v jednom kuse křičeli. Bylo to hotové peklo prý i pro jejich sousedy.

Nakonec ale jejich vztah přece jen ochladl a dnes prý o sobě vzájemně skoro nevědí.

Proč jí režiséři nechtěli dát roli?

Bohužel tento hrůzný zážitek poznamenal herečku na celý zbytek jejího života. Nejenže prý ztratila většinu svých přátel, ale i kolegové se kvůli tomu obrátili zády k ní. Prý bylo velmi nedůstojné, jak se po rozchodu s Pavlíčkem chovala a co všechno o něm říkala. Vrcholem všeho bylo, když chtěla rozeštvat otce a jeho vlastní syny. Upadla v nemilost všech. Dokonce i režisérů.

Dlouho prý nemohla sehnat žádnou roli. Nakonec se na ni přece jen usmálo štěstí a znovu vstoupila do sekolotoče. Přesto se jí stále příliš lehce nežije. Ani ona ani její kolegové na tenhle rozvod nikdy nezapomenou a čas od času se tak stane, že jí ho zkrátka někdo připomene. A to je hned oheň na střeše.

Přátelé, kteří jí zůstali, údajně tvrdí, že na tom není psychicky nejlépe ani dnes.Práce jí sice pomáhá, ale aby skutečně dokázala odpustit sobě i manželovi a dala si znovu život do pořádku, k tomu by potřebovala nového muže. O tom ale nechce ani slyšet. Jeden muž ji zklamal, a to je prý na jeden život ažaž.

Copak nechce trávit důchod s někým, kdo ji bude mít skutečně rád, sdílet s ní život a kdo jí pomůže, když bude potřebovat?

Je odsouzená k trápení

Dříve usměvavá žena a veselá kopa, dnes prý už po téhle ženě není ani památky. Všichni kolem ní navíc musejí našlapovat s největší opatrností, aby svůj dosavadní hněv nenamířila právě na někoho ze svých kamarádů nebo kolegů. I proto údajně není mezi herci příliš oblíbená. Na televizních obrazovkách zkrátka působí zcela jinak než v soukromí.

Od jedné z jejích nejlepších přítelkyň se prý novináři dozvěděli, že i synové na ni na nějaký čas zanevřeli. Když se prý doslechli, že jim maminka vykládá o jejich otci lži, přestali se s ní bavit. Dnes už sice v kontaktu jsou, ale nějak zvlášť vřelé vztahy prý rozhodně nemají. Mnohem blíž mají údajně k otci, což pochopitelně Steinmasslovou neuvěřitelně štve.

Ale co s tím?

Měla by nad tím už mávnout rukou

Zatímco jiné ženy se z rozvodu postupně vzpamatují a najdou si třeba i novou lásku, Steinmasslová se raději bude po zbytek života utápět ve smutku. Proč, když tím od sebe odhání lidi a přichází role? Je pravda, že někdy odloučení od blízké osoby může za hořkost, kterou člověk prožívá. Ale je třeba jít dál.

Přátelé prý říkají, že jí život nezkazil rozvod, jak prý s oblibou tvrdí, ale především si škodí ona sama. Nedokázala zatím pokročit dál. Zbytečně tak ztrácí čas.

A nikdo jí nedokáže pomoci.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama