Milenci na sebe teď už jenom křičí?

Zpěvačka Monika Absolonová (43) žije už šest let s partnerem Tomášem Hornou (39), jenže jejich vztah není tak skvělý, jak by se mohlo zdát. Sama Monika řekla, co ji na příteli nejvíc štve.

Také vás může zajímat ...

Je to prý to, že mluví hodně potichu, a ona musí mít nastražené uši, aby ho vůbec slyšela. Velký problém je to hlavně tehdy, když si spolu někam vyrazí. „Tak když mě bereš na rande na hlavní silnici, to jsem tam měl jako řvát, abys mě slyšela?“ chabě se snažil bránit hokejista.

To by ale nebyla Monika, kdyby nepřišla s dalším argumentem: „Tomáši, normální lidi sedí na zahrádce na ulici a normálně si rozumí a slyší se. A já musím pořád zesilovat.“ Zpěvačka je totiž známa tím, že kolem sebe potřebuje mít pořád nějaký rozruch.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama