Milenci? Vilhelmová se tulila ke Kaiserovi!

Kaiser a Dyk jako sokové! Dojde na žárlivé scény?

Horké dny svlékly do plavek i herečku Tatianu Vilhelmovou (38) a jejího kolegu Oldřicha Kaisera (62). A ti dva nejen že trávili společný čas polonazí a v družném hovoru, dokonce se k sobě i tulili!

Přeskočila snad mezi nimi jiskra? Vždyť Táňa je vdaná za zpěváka Vojtu Dyka (31) a Oldřich randí s písničkářkou Dášou Vokatou (63)! Pravdou je, že herečtí kolegové spolu tokali při natáčení nového českého filmu Dívka za zrcadlem.

Táňa se po letech opět vrací k Oldřichu Kiserovi!
Táňa se po letech opět vrací k Oldřichu Kaiserovi!

Ve snímku se Táňa a Oldřich po deseti letech opět potkávají coby ústřední milenecká dvojice. A ve filmu se objeví i Táni manžel! „Mého soka v lásce hraje Vojta Dyk, takže mám pocit, jako bychom ani nehráli a bylo to doopravdy,“ nechal se slyšet Kaiser. Po takovém prohlášení bychom se ani nedivili, kdyby na place došlo k tahanicím o Táňu!

Také vás může zajímat ...

Vždyť její manžel by mohl začít na Oldřicha pěkně žárlit.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...