Milenec ji opustil po jejich dovolené?

Z dovolené v Thajsku posílala Agáta Prachařová (34) jeden zamilovaný vzkaz za druhým, jenže návrat do České republiky už tak žhavý nebyl. Po jejím milenci Zdeňku Turkovi (36), kterého našla na seznamce, jako by se slehla zem.

Také vás může zajímat ...

První společná dovolená, a navíc hodně daleko od domova vždy ukáže, jestli je vztah pevný v základech. První dny strávili v Bangkoku a zbytek na ostrovech. Ze začátku bylo vše zalité sluncem a na žádné fotce nechybělo srdíčko.

„Přijdu si milovaná, to je fakt hezkej pocit od chlapa. Načerpala jsem síly, uvědomila si spoustu věcí a jsem šťastná. Přeju to všem,“ vzkázala ještě z pláže modelka. Nyní najednou svého milence zazdila a nechtěla se k ničemu vyjadřovat.

Prý ji nejvíc baví cvičení a box. Že by z jejího vztahu sešlo? Agáta tvrdí, že i když se momentálně věnuje sportu, tak to neznamená, že je mezi nimi konec.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...