Milenec jí vrazil kudlu do zad

Ještě před necelými dvěma lety si hvězda seriálu Ulice Aneta Krejčíková (28) užívala života bez závazků a byla paní svého času. Vztah s Ondřejem Rančákem (34) jen kvetl a na první pohled se zdálo, že je všechno zalité sluncem.

Nakolik je jejich vztah stabilní se ukázalo až o několik měsíců později. Mladá herečka totiž neplánovaně otěhotněla a zatímco ona se k tomu postavila čelem a dnes je ze svého syna Bena (1) nadšená, její partner měl dojít k závěru, že je na otcovství příliš mladý.

Také vás může zajímat ...

Navíc coby tělocvikář a fitness trenér nejspíš nedokáže rodinu finančně tak docela zajistit, takže Aneta místo, aby se věnovala jen synovi, musí vydělávat peníze. Vrátila se proto do Ulice a znovu natáčí.

Aby toho nebylo málo mladý tatínek se nechce vzdát svých koníčků, tudíž mu na rodinu moc času nezbývá a herečka je na všechno sama a dochází jí trpělivost.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...