Milenec Nálepkové randí s její dcerou!

Herečka Světlana Nálepková (56) je velmi moderní matka. Přenechala totiž svojí dceři Josefíně (28) muže, se kterým měla sama milostný poměr. Řeč je o herci Ondřeji Kavanovi (38), se kterým hraje Světlana divadelní hru plnou vášně a mileneckého vzplanutí.

A co čert nechtěl? Ondřej se nakonec v reálném životě zakoukal do její dcery Josefíny. Vášnivý milenec tak přesedlal z objetí matky rovnou na dceru. Že by podle náruživé mámy poznal rodinné kvality a zkusil to u stejné, ale o něco mladší krve? Oba dva se už v lásce spálili.

Ondřej Kavan

Také vás může zajímat ...

Hrdličky spolu prý randí sice teprve krátce, ale berou svůj vztah vážně. Celá situace je o to zajímavější, že Ondřeje alternoval ve hře i jeho bratr Martin. A tak si Nálepková mohla v milostných scénách vyzkoušet oba dva bratry. Tyhle dvě herecky talentované rodiny se začínají pěkně proplétat a komplikovat! Kdo s kým nakonec v tomhle milostném pletenci skončí?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...