Milenec nebo maminka?

Hana Holišová (35)

Úspěšná a krásná herečka Hana Holišová (35) má před sebou těžké rozhodování. Její nemocná maminka totiž touží po vnoučeti, nový, o sedm let mladší partner se však zatím otcem stát netouží. Neměla by se tedy Hanka poohlédnout po někom starším? Vždyť už jí bude 36!

Herečka Hana Holišová (35) se své profesi věnuje už více než 15 let. Populární však začala být teprve před několika měsíci, kdy nastoupila do nováckého seriálu Ulice. A ještě víc, když vystoupila v soutěži Tvoje tvář má známý hlas a dokázala, že je opravdu skvělá mistryně převleků i výborná zpěvačka.

Snad i díky svému talentu potkala o sedm let mladšího tanečníka Tomáše Smičku (28), se kterým našla po letech konečně tu pravou lásku. Bohužel však do jejího života zasáhla i jedna smutná událost, která může všechno převrátit naruby! Maminka krásné herečky Hana Horká (62), která loni podstoupila náročnou operaci střev, se totiž nechala slyšet, že by co nejdříve chtěla vnouče.

S mladším partnerem se však její dcera zřejmě dětí jen tak nedočká.

Také vás může zajímat ...

Učiní maminku babičkou?

„ Hanička má vystudovaný střední peďák a k dětem měla vždycky hrozně hezký vztah,“ sdělila před časem hereččina sestra Michaela Horká (29), která je rovněž herečkou. A sama Holišová její slova doplnila: „ Není to tak, že dělám kariéru a odsouvám případné mateřství na druhou kolej. Prostě dělám co mě baví a beru věci tak, jak přicházejí,“ vypráví.

Za jejím úsměvem se však skrývají obavy z toho, že její nový partner, kterého poznala před půl rokem, je na otcovskou roli příliš mladý. Hanka se tak nyní ocitá v těžké životní situaci. Chtěla by vyhovět mamince a co nejdříve jí učinil babičkou, se Smičkou to však zřejmě tak jednoduché nebude.

Možná se tak jejich cesty nakonec rozpojí a Hanka se bude muset poohlédnout po někom starším a zkušenějším.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...