Milenka mu dělá scény! Vrátí se Feix zpátky k Dádě?

Je to jako na bláznivé houpačce. Nejdřív zuří stále ještě právoplatná manželka, a pak zase současná milenka. Vypadá to, že saxofonista Felix Slováček (75) to stále bravurně hraje na obě strany, jak se mu to zrovna hodí, a to se manželce Dádě Patrasové (62) ani jeho současné přítelkyni Lucii Gelemové (35) vůbec nelíbí.

Milenku si navíc Felix teď dovolil nechat doma a odjel se svými dětmi na dovolenou do Turecka. Lucka je tak vzteky doslova bez sebe. „Ona je nejen urputná, ale i přehnaně žárlivá. Žárlí i na mě a na ségru Aničku. Vyčítá tátovi, proč není pořád s ní, ale s námi, se svými dětmi,“ nechal se už před časem slyšet jeho syn Felix jr. (34).

Také vás může zajímat ...

Lucka se možná bojí, že bude mít Felix nutkání se vrátit zpátky do vily k Dádě, jak má vždy po společných dovolených s rodinou ve zvyku. Ještě, že na idylku u moře neodcestovala i sama Dáda, protože měla hodně práce. To už by asi Lucka opravdu neskousla a Felix by měl hodně co vysvětlovat.

Dovolená na Krétě, kde spolu byli nedávno sami s Felixem, jí tak asi nestačila.

Touží víc po milenci, nebo stále po manželovi?

Děti se za něj stydí

Přitom fotky, kde ON pózoval jako řecký bůh a ONA jako oddaná služebnice v pokleku u jeho nohou, vzbudily u všech velký ohlas. Stejně tak i u jeho nejbližších. „Když jsem to viděla, okamžitě jsem psala bráchovi, zda to viděl. Tohle fakt nešlo přehlédnout. Tátovi jsme neměli odvahu ani zavolat a zeptat se ho proč. Je to naprosto šílené a ještě teď se třesu vzteky,“ vzpomíná Anička (22).

Pro změnu Dáda momentálně není na svého nevěrného muže vůbec zvědavá. „Felix je hysterka, ptá se mě, kdy pojedu do Itálie.

A chce po mně pořád sex, protože ho to s Gelemovou nebaví,“ řekla Dáda k Felixovým náruživým praktikám.

Hraje to na obě dvě strany

Sama má co dělat s vlastním vztahem s rodinným přítelem Vitem (48). „On teď hodně pracuje, asi 20 hodin denně. Pak bych se mohla v srpnu na chvíli v Itálii objevit, ale dovolenou si uděláme až v září,“ prozradila královna dětských srdcí. Jak se nakonec milostný čtyřúhelník rozdělí?

Dojde na plánovanou koupi domu nedaleko Fontány Di Trevi, nebo bude Dádě stačit, když Felix opět zaplní místo v jejich poloprázdné vile?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...