Milenka ví, jak udržet Felixe Slováčka na uzdě

Nepoučitelný záletník, saxofonista Felix Slováček (73) si snad konečně dal říct! Se svou o čtyřicet let mladší přítelkyní Lucií Gelemovou (33) se teď ukazuje ve společnosti jako spořádaný partner! Vypadá to tak, že s věčným pošilháváním po cizích sukních je už konec!

Jak dokázala Lucie tuhle proměnu, o kterou se jeho žena herečka Dáda Patrasová (60) marně snažila desítky let společného manželství?

Také vás může zajímat ...

Na večerní akci přitom Lucie nezvolila žádné extra vyzývavé šaty a tak se to kolem Felixe odvážnými odhalenými dekolty žen jen hemžilo. Má snad Lucie nějakou tajnou zbraň, o které ví, že na mlsného Felixe velmi dobře platí? To asi vědí jen oni dva.

Jisté je, že jeden spořádaný večer, kdy Felix zrovna nevyváděl, z něho ještě věrného partnera nedělá. Bude se Felix už konečně ve svém věku držet zpátky i dál nebo si spíš uvědomí, že mu takové přetvařování nestojí za to?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...