Milion mindráků, ale proč vlastně?

Hvězda Slunečné Eva Decastelo v seriálu představuje klevetivou osobu problematické povahy, zato ve skutečném životě bere věci tak, jak přicházejí, tedy sportovně.

Dá se říct, že její rodina seriál zcela ovládla. Manžel, René Decastelo (47) jej produkuje a je hlavním tvůrcem, Eva hraje cukrářku Zuzanu Dolejšovou a její televizní děti představují skuteční potomci Michael (11) a Zuzanka (9). Eva je krásná žena, v životě se jí daří, zjevně je spokojenou mámou a ani o pracovní úspěchy věru není nouze.

Také vás může zajímat ...

Nemá se ráda?

Přesto odjakživa trpí komplexy méněcennosti, čemuž její obdivovatelé mužského pohlaví nemohou uvěřit. Je vůbec možné, že tuto přitažlivou brunetku cosi dlouhodobě trápí?Věřte tomu, nebo ne, Eva nebyla nikdy spokojená s tím, jak vypadá. I když je atraktivní, od mládí ji sužuje pocit, že je příliš malého vzrůstu, měří totiž pouhých sto padesát osm centimetrů.

A na svůj vkus byla vždy moc boubelatá.

Stahovací prádlo

Odmalička snila o tom, že se stane úspěšnou modelkou, ale vzhledem k její výšce to nebylo možné. Kromě toho se stále trápí i váhou, což zaznělo dokonce i v seriálu, kde jeden z místních obyvatel nevybíravě upozorňoval na její zadek.

„Když nemám práci, nebo jsem ve stresu, dokážu během měsíce nabrat i osm kilo, a to se svou drobnou postavou pak vypadám jako puclík,“ konstatuje Eva.

„Stahovací prádlo je kouzelná věc,“ prozrazuje jeden z osvědčených triků. Když nastoupily děti do školy, její mindráky se ještě prohloubily, tentokrát kvůli prokletí jménem matematika. „Mají matematiku úplně jinou,“ naříká. Jedou stylem sudoku – a ten já jsem nikdy nepochopila. Panebože, vraťte nám někdo jablíčka a hrušky.“ Není proč se trýznit, většina herců přiznává, že přírodní vědy nejsou jejich šálkem čaje, mnozí z nich právě proto zamířili na herecké školy, kde se třeba zrovna královna věd nevyučuje.

Pozitiva tu jsou…

Eva by neměla být na sebe tak přísná. Věta: „Nemám talent na sport a vypadá to, že děti budou stejná jelita po mně,“ svědčí o tom, že její sebekritika má snahu vyrůst do obřích rozměrů. Proč se občas nepochválit? Třeba za to, že žije ve spokojeném manželství.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama