Milionářka si zoufá. Uspořádáme sbírku?

Šetří na benzinu. Mluví o fatálních problémech. Oblečení nekupuje, beztak v něm nemá kam chodit. Dara Rolins vězí po krk ve finanční tísni. Přinese jí Ježíšek uhlí?

Jedna velká záhada je osoba Dary Rolins. Nejdřív přijde s bombastickou informací, kolik vydělává. Až se fanouškům zatajil dech. „Za normálních, nepandemických okolností vydělám kolem sedmi set tisíc až milionu korun měsíčně jen za živá vystoupení, tedy koncerty a komerční akce.

Také vás může zajímat ...

K tomu milionové kontrakty z Instagramu,“ vyhlásila do světa světlovláska. S touto zprávou se vytasila v době, kdy si velké množství kolegů zoufalo a úpělo. Stinnou stránkou astronomických výdělků je podle Dary život na zadním sedadle auta, kde pracuje, spí i cvičí jógu.

Najednou je ouvej

Nyní interpretka hitu Zvonky štěstí obrací o sto osmdesát stupňů a zčistajasna hlásá opak. „Ne každý má tu možnost vydělat peníze v této kruté době, což je velmi špatné. Nebýt mých aktivit mimo hudbu, tak bych měla opravdu fatální problémy,“ postěžovala si. Zní to těžko uvěřitelně.

Je možné, aby umělkyni dlouhodobě vydělávající ne milion, ale miliony měsíčně, trápila finanční tíseň?

Darujte Daře

Zpěvačka by měla opatrněji vážit slova, fanouškům může její naříkání znít jako do nebe volající provokace. Libuje si, že se jí daří ušetřit na benzinu, protože nouzový stav znemožnil cestování. Šetří i na jídle a nenakupuje oblečení, protože by ho beztak neměla kam vynést.

Tímto způsobem uspoří veleúspěšná zpěvačka, která pracuje pro Klenoty Aurum, Panasonic, Huawei, Avon či Pop Outlet, asi šestnáct tisíc korun měsíčně. Jednomu se až svírá srdce. Snad abychom na Daru urychleně uspořádali dobročinnou sbírku.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama