Milionová vila mu byla málo, koupil si dražší

Pryč jsou doby, kdy rockeři přespávali v zaplivaných motelech. Ti dnešní si naopak užívají přepychu. To je případ i zpěváka Bon Joviho (58), který nedávno prodal svůj dům v Palm Beach na Floridě za 23 milionů korun. Z rockera se bezdomovec rozhodně nestane.

Také vás může zajímat ...

Obratem si totiž našel za původní dům náhradu. Tou je o pouhé tři kilometry vzdálenější ale především, mnohem větší vila, o téměř 1000 metrech čtverečních se 7 ložnicemi a výhledem na oceán za necelou miliardu korun.

Rocker byl prakticky celý život věrný rodnému New Jersey, ale už asi přece jen hledá teplejší prostředí pro stárnoucí kosti. Svůj zámek ve francouzském stylu u zálivu v Middletownu nabídl v únoru k prodeji za 20 milionů dolarů, čili za skoro 465 milionů korun.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...