Milla Jovovich a její manžel se museli vzdát milostných hrátek ve vlastní ložnici!

Poprvé se Milla provdala za herce, pak už si vybírala jenom režiséry!

Kráska z Východu, která se uplatnila na Západě, Milla Jovovich (44) se vdala celkem třikrát. První dvě manželství moc dlouho netrvala, usadila se až po boku režiséra Paula W. S. Andersona (55).

Kdyby to záleželo na předpovědích lékařů, tak se herečka a modelka Milla Jovovich (44) vůbec nenarodila. Matce krásky, která je původem z Ukrajiny, totiž doktoři řekli, že je neplodná. A to přitom otec byl rovněž lékař, původem ze Srbska. Milla si ale svůj příchod na svět vybojovala a nezůstalo jen u toho. Získala slávu, o které se jí možná ani nesnilo.

Také vás může zajímat ...

První manželství trvalo měsíc

V rodné Ukrajině dlouho Milla nezůstala, rodiče emigrovali do Anglie ještě dříve, než začala chodit do školy. V jedenácti letech začala s modellingem a dostala se na titulní stránky časopisů. Odtud byl už jen kousek k tomu, aby si jí povšimli lidé od filmu. Nikdy nestudovala herectví, ale dostala hlavní roli v romantickém snímku Návrat do Modré laguny. To jí bylo šestnáct let.

Doma už jí to nebavilo a tak zvolila jako řešení útěk. V sedmnácti letech se provdala za herce Shawna Andrewse (48). Tohle manželství ale nemělo vůbec dlouhého trvání, zasáhla maminka Milly a po měsíci a půl došlo k jeho úřednímu zrušení. Později herečka přiznala, že to byl od ní opravdu pouze vzdor. S druhým manželstvím si pak dala krásná Milla na čas.

Soustředila se na svoji kariéru a stala se jednou z předních světových modelek. Dalšího životního partnera pak našla ve francouzském režisérovi Lucu Bessonovi (61). O šestnáct let starší manžel z ní udělal skutečnou filmovou hvězdu.

Vztah jim ovšem vydržel ani ne tři roky.

Proč to nejde v posteli?

Definitivně Milla zakotvila po boku jiného režiséra, Paula W. S. Andersona (55), od kterého už, jak se zdá, neodejde. Mimo jiné i proto, že spolu mají tři děti. Žili spolu nejprve osm let, vzali se až po narození prvního potomka. Příchod dětí ovšem znamenal pro dvojici komplikaci v jejich intimním životě. V ložnici totiž s nimi spala jejich starší dcera.

Pro své milostné hrátky si tedy museli vždycky najít jiný prostor. Nestěžovali si, naopak si oba pochvalovali, jak to jejich vztah osvěžuje. Neustále totiž museli zapojovat fantazii, kde najít to správné místo, aby mohli být sami. V jednom otevřeném rozhovoru Milla prozradila, že řešením bývá například hotel nebo v krajním případě jiná část jejich velkého bytu.

„Nemáte ani ponětí, jak skvělá pro náš vztah taková vynalézavost je,“ prohlásila. V tomhle směru má u manžela podporu, horší je to při společné práci, kdy Paul režíruje a Milla hraje. Jedná se hlavně o akční filmy a ona chce točit nebezpečné scény sama.

Paul jí v tom brání a ví proč: před čtyřmi lety se jedna z kaskadérek, která jeho ženu zastupovala, zranila tak, že jí museli amputovat ruku!

Na Moravě musela za Millu skákat česká kaskadérka!

Díky filmu Johanka z Arku, který natočil první manžel Milly, jsme měli možnost krásnou herečku vidět i u nás. Bojové scény, mimochodem pěkně brutální, se natáčely na Moravě v okolí přehrady Slezská Harta. Zúčastnilo se jich hodně českých komparzistů, kteří všechno brali opravdu vážně, a spousta se jich zranila.

Milla jezdila na koni a šlo jí to dobře, ale na nejnebezpečnější scénu, kdy se měla rozjet proti špičatým kůlům, si netroufla, takže to za ni natočila česká kaskadérka.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...