Milostné pletky na večírku?

Tajná rande s kolegou? Jen před několika málo dny se na veřejnost dostala informace, která všechny – hodně mírně řečeno – šokovala. Jitka Schneiderová (46) má randit se svým kolegou a kamarádem Jiřím Macháčkem (53).

Příští rok totiž uplyne dvacet let od natočení slavného filmu Samotáři, kde si oba zahráli. Herci však slavili už s předstihem a večírek to byl rozhodně divoký.

Také vás může zajímat ...

Padli si do noty

Jeden z fanoušků obou herců, který celé slávě přihlížel, se ihned druhý den po konání slavné akce nechal slyšet, že se ti dva k sobě měli jako nikdy dřív.

Vždycky byli přátelé, ale nyní si rozumějí snad úplně ve všem. A dokonce i jeden blízký přítel Jitky Schneiderové potvrdil, že se jí Macháček vždycky líbil. Ale protože byl vždycky zadaný, nikdy si na něj žádné nároky nedělala.

Nyní ovšem oba zestárli, a tak už zřejmě není na co čekat. Můžeme se těšit na nový showbyznysový pár? Vyloučené to rozhodně není.

Jsou zamilovaní až po uši?

Ačkoli jsou oba v současnosti zadaní, neznamená to, že jsou ve vztahu šťastní.
Při večírku totiž oba doslova zářili, když byli vedle sebe. Hýřili vtipem a Schneiderová podle kamarádů byla milejší než obvykle. A dokonce se měla s Macháčkem znovu sejít hned druhý den po večírku. Společně si léčili kocovinu.

Ač oba svorně popírají, že by mezi nimi snad něco bylo, jejich pohledy a letmé dotyky mluví za všechno. O jejich tajném románku si šuškají už snad všechny celebrity. Radost z toho ovšem nebudou mít jejich drahé polovičky, až se tuhle žhavou novinku dozvědí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama