Milostné pletky s cizí dívkou?

Vypadá to, že se Romanu Zachovi (46) zachtělo pořádně pozlobit svou manželku Andreu Královou (49). Jak jinak si vysvětlit, že herec, který je známý ze seriálu Modrý kód, měl údajně laškovat se svou výrazně mladší kolegyní Kateřinou Marií Fialovou (22).

Také vás může zajímat ...

Ta si o něj údajně měla na tiskové konferenci opírat hlavu, a dokonce mělo dojít i na vzájemné letmé doteky. Patrně měl Roman doma co vysvětlovat své manželce. Těžko si totiž představit, že by nad tím Andrea jen tak mávla rukou a nepožadovala po Romanovi objasnění celé situace, především pak údajných doteků.

Otázkou také je, jestli to vůbec vysvětlit lze. Spíš to totiž vypadá, že jejich vztah přerostl z pracovního na něco mnohem důvěrnějšího. Je zřejmě otázkou času, kdy se aférka provalí..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...